Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Friday, 22-02-2019, godz. 11:17   •   NAJBLIŻSZY WYJAZD: 08- 22 MARZEC TOP PERU   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   Gdzie możesz kupić bilet: skyscanner.pl, momondo.pl, tripsta.pl   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nasz zespół, ludzi, którzy będą towarzyszami w podróży. To ich wiedza, doświadczenie i poczucie humoru gwarantują dobrą atmosferę i przygody na trasie.

Javier

Javier Anather Isla Ureta
» Pomysłodawca projektu
 

Pochodzi z miejsca gdzie diabeł mówi dobranoc, a brazylijczycy uprawiają orzeszki ziemne, z serca peruwiańskiej selvy , miejscowości Iberia. Tam właśnie razem z lokalnymi Ganaderos zajmował się wypasem bydła zwiedzając przygraniczne tereny Boliwii jak i przyrządzał brebaje mieszając zioła i korzenie amazońskich roślin. U brazylijskich brujos( czarowników) poznawał ceremonię ayawasca. Poszukiwacz złota, nieoceniony znawca peruwianskiego pogranicza, zawsze żądny wiedzy. Spytajcie go o legende Chullachaqui, a zawsze zostanie w waszej pamięci.

Rocio

 Pilar Galarza Montenegro
» Biuro
 

Zajmuje sie organizacją pracy w biurze. Ukończyła Instytut Techniczy o specialności komputery i informatyka.
Doskonale zna Peru mając wiele kontaktów dzieki czemu na bieżąco znamy sytuację w każdej części kraju. Monitoruje trasę grup w czasie wyprawy jednym telefonem rozwiązując problemy nierozwiązalne, załatwiając zniżki w hotelach i bilety wstepów. Zawsze w kontakcie z przewodnikami. Jej poczucie humoru i nieodłączny uśmiech rozładowuja napięcie w sytuacjach kryzysowych. Przejechała z plecakiem od Chile po Wenezuele. Doskonale tańczy, mieszka w Limie. Posługuje się hiszpańskim i angielskim.

Adolfo

Adolfo Lara
» Przewodnik
 

Ukończył Uniwersytet Peruwiański Cayetano Heredia, obecnie pracuje jako koordynator projektu Viva Informado i mieszka w Limie. Prowadzi grupy trampingowe zainteresowane zwiedzaniem selva alta, czyli dżungli wysokiej. Dystrykty Junin i Ucayali  pełne upraw kawy, mango, pomarańczy nie mają przed nim tajemnic. Chętnie witany w szczepach indian Shipibo w okolicach Pucallpy poznawał u nich tajemnice oswajania dzikich zwierząt, przygotowywania  leczniczych wywarów i używania różnych odmian tytoniu w celach ceremonialnych. Mówi po angielsku, hiszpańsku i portugalsku, pasjonat egzotycznej fotografii. Doskonały tancerz, poznacie z nim Lime by night, najlepsze taneczne kluby stolicy,  ćwicząc cumbie i bawiąc się w rytmie marinery.

Marcin

Marcin Mentel
» Pilot/Przewodnik
 

Pilot, przewodnik zakochany w odkrywaniu Peru, zwłaszcza wschodniej strony Andów. Studiował polonistykę i wychowanie fizyczne. Jako jeden  z niewielu Polaków zagrał w kilku epizodach peruwiańskich telenoweli. Mieszkał w Niemczech i Anglii gdzie  poznawał tajniki turystyki i zarządzania. Porozumiewa się po polsku, angielsku i hiszpańsku. W czasie wolnym pomaga charytatywnie w organizacji BetterMundo, a także włóczy się po Peru wyznaczając nowe szlaki turystyczne. Hobby: literatura, sport i wyprawy z plecakiem. Mieszka w Limie.

email: tomaszmarte@wp.pl

Mirek

Mirosław Rajter
» Biuro/Przewodnik


Mirek poznał więcej języków niż każdy z nas ma palców u rąk i nóg, w tym: aramejski, perski, chiński i nadal mu mało. Jeździ więc po Peru i poznaje kolejne, tym razem języki rdzennych mieszkańców Ameryki. Językoznawca, dokumentalista i pasjonat kamery, kręci swoje reportaże z tej części świata. Od 2006 roku mieszka i pracuje z rdzennymi narodami w Peru, które zna jak mało kto. Realizuje prace badawcze, projekty filmowe, wydawnicze, rolnicze, turystyczne, eksploracyjne.Mieszka w Limie ale wkrótce przeprowadza sie do Świętej Doliny Inków. Jego dom to miejsce spotkań przedstawicieli wielu grup etnicznych, centrum wymiany pomysłów i wiedzy. Uczestniczył bezpośrenio w poszukiwaniach zaginionych polskich kajakarzy nad Ucayali, prowadzi stronę internetową www.ethno-expeditions.org dzieląc się badaniami na temat języków indian.

email: miroslawrajter@gmail.com

Podróże są pasją każdego z nas. Mieszkając w Peru i przemierzając andyjskie szlaki dzielimy sie wrażeniami pisząc artykuły, prowadząc blogi , czy uczestnicząc w wyprawach badawczych. Zapraszamy do poznania tego kraju przez indywidualne strony naszych współpracowników. To prawdziwa kopalnia wiedzy i pasji jaką w naszych sercach jest kraj Inków.
                                                                                                                                                                                                                  Miłej lektury!

southamerica www.southamerica.blog.onet.pl
kochamy peru www.kochamyperu.pl
ethno-expeditions www.ethno-expeditions.org

 

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Radio KoszalinTripCONNECTRadiowy Klub Obieżyświata1ibermaxxKochamyPeru