Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945 742 792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Monday, 17-06-2019, godz. 14:40   •   Zbieramy grupę na 7-22 Wrzesień!   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   Peru-Boliwia wrzesień 2019 Kolumbia- marzec 2020!   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

Rezerwacje

Przyjazd do Peru wymaga przygotowań. Niektóre atrakcje są czynne o określonych godzinach, inne wymagają wcześniejszej rezerwacji.         Peru jest tak dziwnym krajem, że inne ceny obowiązują tu na miejscu, a inne w internecie. W wielu przypadkach turyści płacą więcej i dostęp do biletów wstępu jest większy, będąc tu na miejscu.

Peruwiańskie linie lotnicze stosują podwójne standardy dla obcokrajowców ( taryfy w internecie są wyższe) i dla Peruwiańczyków. Podobnie jest z pociągiem turystycznym do Machu Picchu i samymi ruinami, dlatego oferujemy:

* rezerwację pierwszego nocegu w Limie
* odbiór z lotniska
* kupno lokalnych biletów lotniczych
* rezerwację niektórych biletów wstępu
* wynajęcie prywatnego samochodu na całą trasę jak i kilka dni
* polskojęzycznego przewodnika

W wielu przypadkach jest tak, że bilety wstępu są imienne, do kupienia tylko bezpośrednio z paszportem, na określoną datę i godzinę, ale tam gdzie możemy pomóc zrobimy to z przyjemnością. Jeżeli potrzebujesz pomocy przy organizacji wyjazdu do Peru, zapraszamy!


Rezerwacje 1Rezerwacje 2Rezerwacje 3
CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Radiowy Klub Obieżyświata1ibermaxxRadio KoszalinTripCONNECTKochamyPeru