Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945 742 792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Saturday, 04-04-2020, godz. 06:57   •   18 PAŹDZIERNIK- wyjazd potwierdzony! Dołącz do nas!   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   JEDZIEMY: KOLUMBIA 28 LUTY - 10 MARZEC 2020   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

Zaplanuj odbiór z lotniska

Planujesz przylot do Peru? Chcesz zwiedzać na własną rękę, odwiedzić rodzinę lub wziąć udział w targach biznesowych?  Na pewno wylądujesz w Limie na lotnisku w Callao, najbardziej niebezpiecznej części miasta. Niestety zła sława tego miejsca jest powszechnie znana i opisana na wielu blogach i forach internetowych. Na lotnisku w Limie, nie ma żadnego publicznego transportu, który mógłby Cię zabrać w różne części miasta.

Lądując tutaj na końcu świata z bagażem podróżnym masz wybór, albo skorzystać z drogich taksówek lotniskowych, albo z jednego autobusu prywatnego, który kursuje tylko na trasie do Miraflores. Możesz też zamówić sobie taksówkę z hotelu w którym masz zamiar się zatrzymać, ale wtedy cena za kurs jest podobna lub ciut wyższa od taksówek lotniskowych.

Nie poleca się wychodzić po za teren lotniska i szukać taksówki "z ulicy", bez języka hiszpańskiego, a już zwłaszcza po zmroku, bo może skończyć się to tragicznie. Natomiast z dużym bagażem nie wpuszczą Was do miejskich prywatnych busików, które bez żadnego rozkładu jazdy krążą po ulicach Limy.
Lotnisko
                                                                                    Lotnisko im Jorge Chaveza w Limie/Callao
Dlatego też proponujemy Wam bezpieczny odbiór z lotniska. Nasz kierowca będzie na Was czekał na lotnisku i zawiezie Was bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Dodatkowo możemy dla Was zrobić rezerwację hotelu, nasz przewodnik może towarzyszyć Wam w pierwszych chwilach w Peru, pokazać miasto, pomóc wymienić pieniądze i udzielić porad.

Wydaje nam się, że pomoc rodaka w pierwszych momentach na peruwiańskiej ziemi może być nieoceniona. Rozumiemy zmęczenie podróżą, różnice czasu i potrzebną aklimatyzację. Zdajemy sobie sprawę z zagubienia, latynoskiego chaosu i braku znajomości języka.

Dlatego nie ryzykuj i nie oszczędzaj na bezpieczeństwie! Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc, aby ta magiczna podróż po kraju Inków już od pierwszego momentu była udana. Do zobaczenia w Limie!


Skype: marcingryf                                                   Tel: +51 945-742-792 (Whats`up/Viber)                                 E-mail: info@peruexpedicion.com
 
CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
TripCONNECTRadio KoszalinRadiowy Klub Obieżyświata1ibermaxxKochamyPeru