Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Friday, 22-02-2019, godz. 11:59   •   NAJBLIŻSZY WYJAZD: 08- 22 MARZEC TOP PERU   •   Szukaj lotów z: Madrytu, Amsterdamu, Londynu. Nie ma tanich lotów z Polski.   •   Gdzie możesz kupić bilet: skyscanner.pl, momondo.pl, tripsta.pl   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

City tour Lima!

Zwiedzanie Limy, “Miasta Królów” ma na celu poznanie burzliwej historii powstania Peru jak i obecnego życia współczesnych mieszkańców. Poznamy klimatyczną kolonialną starówkę z jej architekturą i wpływem nurtów europejsko arabskich, odwiedzimy bodegę, aby zobaczyć jak się przygotowuje narodowego   drinka Pisco Sour , pojedziemy na wybrzeże do Miraflores zamoczyć nogi w Oceanie Spokojnym i będziemy obserwować życie metropolii z  kramami, stylowymi restauracjami i  magicznym chaosem tworzącym atmosferę latynoskich miast.
 
Lima
 

Ramowy program zwiedzania.

* Odbiór z lotniska lub hotelu. W pierwszym przypadku czekamy na Was na lotnisku, z naszym kierowcą i przygotowanym transportem i jedziemy do hotelu, położonego albo w Limie kolonialnej, albo dzielnicy Miraflores. Zajmujemy się rezerwacją hotelu.

Zwiedzanie zaczynamy od Plaza San Martin, jednego z dwóch najważniejszych placów w Limie, gdzie podpisano deklarację niepodległości. Spacerując głównym deptakiem Jiron de la Union zajrzymy do kościoła La Merced z pięknie zdobioną fasadą, i bodegi, czyli lokalnej winiarni, gdzie przyrządzimy i spróbujemy narodowego drinka Pisco Sour.  Następnie wejdziemy na Plac Główny, Plaza Mayor, aby zobaczyć Katedrę w której pochowany jest Franciszek Pizarro, Pałac Prezydencki, Urząd Miasta i pierwszy budynek dworca kolejowego Ernesta Malinowskiego.

Wszystkim chętnym pomożemy w wymianie pieniędzy, gdyż jest to ważny aspekt dla każdego podróżującego po Peru. Odwiedzimy Convento San Francisco i Kościół Dominikanów, pierwszy budynek Poczty Głównej i spojrzymy na dzielnicę slumsów na wzgórze San Cristobal za rzeką Rimac.

Pierwszą część zwiedzania zakończymy pysznym obiadem złożonym z dań kuchni peruwiańskiej z dużym naciskiem na owoce morza i dania kreolskie.

Następnie pojedziemy do nadmorskiej, nowoczesnej dzielnicy Miraflores, zejdziemy na brzeg Oceanu Spokojnego zamoczyć nogi.

Każdy city tour uzgadniamy indywidualnie z uczestnikami, więc kolejność zwiedzania i atrakcje mogą się różnić. Cena jest uzależniona od ilości osób i wyboru atrakcji. Zapraszamy do kontaktu!kojnego, przejdziemy się Parkiem Miłości wzdłuż pięknie położonego klifu do centrum turystycznego Larcomar. Tam podziwiając zatokę Lima spróbujemy peruwiańskiej kawy i zaplanujemy wieczór. Dla chętnych będzie możliwość nocnego poznawania peruwiańskich atrakcji, klubów i dyskotek, gdzie króluje latynoska muzyka cumbia lub salsa. Lima by night.

Po wszystkim odwieziemy Was do hotelu lub z powrotem na lotnisko.

Cena : zależy od liczby osób w grupie i atrakcji podczas zwiedzania. Za  każdym razem program dnia uzgadniamy indywidualnie, zgodnie z Twoimi życzeniami. 

Zapraszamy do kontaktu aby uzgodnić szczegóły i porozmawiać. Warto zobaczyć Limę w przerwie między lotami, warto też aby czekał na Was ktoś tu w Peru na końcu świata, gdy stawiacie swe pierwsze kroki na peruwiańskiej ziemii.
 

    Skype: marcingryf                                                                 Tel: +51 945- 742-792 (Whats`up/Viber)

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
KochamyPeruRadiowy Klub Obieżyświata1TripCONNECTRadio Koszalinibermaxx