Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Sunday, 05-07-2020, godz. 08:35   •   Zbieramy grupy na tą jesień i zimę do Peru i Kolumbii.   •   Przebukuj loty lub bilety od października tego roku i na kolejne miesiące.   •   Obecnie zbieramy chętnych na Peru: październik/listopad/grudzień i Kolumbię: grudzień/styczeń/luty/marzec   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

KTO Z NAMI JEŹDZI

Jak stwierdzili uczestnicy ostatniej wyprawy, jesteśmy „low -costem” wśród agencji trampingowych, dlatego stanowimy doskonałą alternatywę dla młodych ludzi i studentów. To oni zwłaszcza dysponując dużą ilością wolnego czasu i skromnym budżetem decydują się na przeżycie przygody.

Ale w peruexpedicion nie zamykamy się na jakąkolwiek grupę docelową. Jeżdżą z nami ludzie którzy latami odkładali na podróż swojego życia jak i osoby prowadzące własne firmy i w ten sposób odpoczywające od stresów w pracy.

Uczestnikami naszych wypraw są ludzie w każdym wieku którzy lubią podróżować bez ograniczeń, poznając i odkrywając miejsca których nie mogliby zobaczyć jadąc z biurem podróży. Jeśli  drzemie w Was pasja odkrywcy i chęć poznania "nieznanego", gdy jesteście  „młodzi duchem”  i szukacie niezapomnianych przygód i przeżyć o których będziecie pamiętać latami, zapraszamy do nas.

   Kto jeździ z nami 1 Kto jeździ z nami 2 Kto jeździ z nami 3 Kto jeździ z nami 4

 

Przekrój osób które zdecydowały się z nami zobaczyć Peru jest tak różnorodny, że trudno byłoby zdefiniować jeden „typ turysty” zainteresowanego takim sposobem podróżowania i poznawania. Czasami celem wyjazdu wcale nie jest chęć zobaczenia innej kultury i egzotyki, ale chęć nawiązania nowych kontaktów, pewien rekonesans biznesowy i możliwości prowadzenia interesów.

Inną grupę stanowią ludzie zainteresowani emigracją, możliwością zamieszkania, bądz kupna ziemi albo osoby, które na jesieni swojego życia chciałyby osiąść w ciepłym klimacie dookoła mandarynkowych drzewek i owoców mango. Niewiele osób wie, że Polacy mają duże doświadczenie w emigracji do Peru, bo już w dziewiętnastym wieku polscy osadnicy podieli próbę założenia polskiej koloni i osiedlili sie nad brzegami Ucayalii.

Obecnie dzięki pozytywnym zmianom w gospodarce i ekonomii , a przede wszystkim przyjaznemu prawu emigarcyjnemu Republiki Peru, polonia powiększa się z roku na rok osiedlając się niemal w każdym zakątku kraju.

Każdy kto myśli o wyjeździe musi bezwzględnie pamiętać, że tramping to nie wycieczka obiazdowa!  Dlatego osoby decydujące się na wyjazd powinny dysponować pewnym zestawem cech które są pomocne w podróży. Nasze wyprawy są dla:

*ludzi towarzyskich i bezkonfliktowych

*dla pasjonatów poznawania świata z jego zaletami i wadami

*dla osób lubiących przebywać w grupie, dzielić się wrażeniami, wymianiać doświadczenia i uczestniczyć w imprezach

*dla ludzi elastycznych którzy lubią przygodę, odkrywanie nowych ścieżek, kuchni, zapachów, ciekawych warunków życia lokalnych mieszkańców

*dla każdego kto ma choć średnią kondycję fizyczną i lubi aktywny wypoczynek

 

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
TripCONNECTKochamyPeruKawa z PeruRadiowy Klub Obieżyświata1Radio KoszalinPeru Nieruchomości