Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Sunday, 05-07-2020, godz. 09:29   •   Zbieramy grupy na tą jesień i zimę do Peru i Kolumbii.   •   Przebukuj loty lub bilety od października tego roku i na kolejne miesiące.   •   Obecnie zbieramy chętnych na Peru: październik/listopad/grudzień i Kolumbię: grudzień/styczeń/luty/marzec   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

NASZ ZESPÓŁ

Poznaj nasz zespół, ludzi którzy z nami współpracują i być może będą Twoimi towarzyszami w podróży. To ich wiedza, doświadczenie i poczucie humoru gwarantują dobrą atmosferę i przygody na trasie:

 

Javier

Javier Anather Isla Ureta
» Pomysłodawca projektu
Pochodzi z miejsca gdzie diabeł mówi dobranoc, a Brazylijczycy uprawiają orzeszki ziemne, z serca peruwiańskiej selvy, miejscowości Iberia. Tam właśnie razem z lokalnymi Ganaderos zajmował się wypasem bydła zwiedzając przygraniczne tereny Boliwii jak i przyrządzał brebaje mieszając zioła i korzenie amazońskich roślin. 

U brazylijskich brujos ( czarowników) poznawał ceremonię ayawasca. Poszukiwacz złota, nieoceniony znawca peruwiańskiego pogranicza, zawsze żądny wiedzy. Spytajcie go o legendę Chullachaqui, a zawsze zostanie w waszej pamięci.

 

Rocio

 Pilar Galarza Montenegro
»Wsparcie zdalne

Zajmuje się organizacją pracy w biurze. Ukończyła Instytut Techniczy o specialności komputery i informatyka.
Doskonale zna Peru mając wiele kontaktów dzięki czemu na bieżąco znamy sytuację w każdej części kraju. Monitoruje trasę grup w czasie wyprawy jednym telefonem rozwiązując problemy nierozwiązalne, załatwiając zniżki w hotelach i bilety wstępów. Zawsze w kontakcie z przewodnikami. Jej poczucie humoru i nieodłączny uśmiech rozładowują napięcie w sytuacjach kryzysowych. Przejechała z plecakiem od Chile po Wenezuele. Doskonale tańczy, mieszka w Limie. Posługuje się językiem hiszpańskim
polskim i niemieckim.

Adolfo

Adolfo Lara
» Przewodnik

Ukończył Uniwersytet Peruwiański Cayetano Heredia, obecnie pracuje jako koordynator projektu Viva Informado i mieszka w Limie. Prowadzi grupy trampingowe zainteresowane zwiedzaniem selva alta, czyli dżungli wysokiej. Dystrykty Junin i Ucayali  pełne upraw kawy, mango, pomarańczy nie mają przed nim tajemnic.

Chętnie witany w szczepach indian Shipibo w okolicach Pucallpy poznawał u nich tajemnice oswajania dzikich zwierząt, przygotowywania  leczniczych wywarów i używania różnych odmian tytoniu w celach ceremonialnych. Mówi po angielsku, hiszpańsku i portugalsku, pasjonat egzotycznej fotografii. Doskonały tancerz, poznacie z nim Lime by night, najlepsze taneczne kluby stolicy,  ćwicząc cumbie i bawiąc się w rytmie marinery.

Marcin

 

Marcin Mentel
» Założyciel peruexpedicion
Pilot (free lancer), przewodnik zakochany w odkrywaniu Peru, zwłaszcza wschodniej strony Andów. Studiował polonistykę i wychowanie fizyczne. Jako jeden  z niewielu Polaków zagrał w kilku epizodach peruwiańskich telenoweli. Mieszkał w Niemczech i Anglii gdzie  poznawał tajniki turystyki i zarządzania.

Porozumiewa się po polsku, angielsku i hiszpańsku. Prowadzi grupy po Peru, Boliwii, Kolumbii i Ekwadorze. W czasie wolnym włóczy się po Ameryce Południowej z plecakiem wyznaczając nowe szlaki turystyczne. Prowadzi ciekawego bloga o Peru:  Wycieczka do Peru  Lubi rum, książki i latynoskie piękności. Mieszka w Limie.

Skype: marcingryf,  E-mail: tomaszmarte@wp.pl

 

Mirek

Mirosław Rajter
»Przewodnik/ Wsparcie zdalne

Mirek poznał więcej języków niż każdy z nas ma palców u rąk i nóg, w tym: aramejski, perski, chiński i nadal mu mało. Jeździ więc po Peru i poznaje kolejne, tym razem języki rdzennych mieszkańców Ameryki. Językoznawca, dokumentalista i pasjonat kamery, kręci swoje reportaże z tej części świata. Od 2006 roku mieszka i pracuje z rdzennymi narodami w Peru, które zna jak mało kto. Realizuje prace badawcze, projekty filmowe, wydawnicze, rolnicze, turystyczne, eksploracyjne. Mieszka w Świętej Dolinie Inków. Jego dom to miejsce spotkań przedstawicieli wielu grup etnicznych, centrum wymiany pomysłów i wiedzy. Uczestniczył bezpośrednio w poszukiwaniach zaginionych polskich kajakarzy nad Ucayali, obecnie stara się wydać swoją książkę.

 

Podróże są pasją każdego z nas. Mieszkając w Peru i przemierzając andyjskie szlaki dzielimy się wrażeniami pisząc artykuły, prowadząc blogi , czy uczestnicząc w wyprawach badawczych. Zapraszamy do poznania tego kraju przez indywidualne strony naszych współpracowników. To prawdziwa kopalnia wiedzy i pasji jaką w naszych sercach jest kraj Inków.

Miłej lektury!

 

 Blog: Wycieczka do Peru

 

kochamy peru          www.kochamyperu.pl

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Peru NieruchomościRadio KoszalinRadiowy Klub Obieżyświata1Kawa z PeruKochamyPeruTripCONNECT