Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Sunday, 05-07-2020, godz. 07:26   •   Zbieramy grupy na tą jesień i zimę do Peru i Kolumbii.   •   Przebukuj loty lub bilety od października tego roku i na kolejne miesiące.   •   Obecnie zbieramy chętnych na Peru: październik/listopad/grudzień i Kolumbię: grudzień/styczeń/luty/marzec   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

O NAS

Jesteśmy Polakami w Peru i Peruwiańczykami którzy na stałe mieszkają w tym pięknym kraju. Wspólnie postanowiliśmy stworzyć agencję trampingową dla każdego kto chce zobaczyć Peru prawdziwe, czyli takie jakie znamy my mieszkając tu na co dzień. 

 

 

grupą ludzi zakochanych w Peru i tą fascynację realizujących w agencji trampingowej.
Mieszkamy tu w kraju Inków od zawsze lub wybraliśmy go jako swoją ojczyznę dzięki czemu znamy ten kraj od ”podszewki” z jego dobrymi i złymi stronami, egzotyką, tradycją i historią które przyciagają podróżników z całego świata.

Jesteśmy 
tutejsi co chyba najważniejsze jeśli chce się poznać Peru prawdziwe, bo żaden pilot, czy przewodnik wynajmowany przez biura podróży tylko po to, aby prowadzić grupy nie pokaże Wam tego co mieszkaniec tego kraju, tubylec, znający miejsca niedostępne dla zwykłego turysty, opowiadając przy tym o wierzeniach przodków, zapraszający do własnego domu i troszczący się o Wasze  bezpieczeństwo.

 

Nasze wyprawy mają charakter przygodowy, wędrujemy z plecakiem subiektywnie odkrywając piękno tego kraju, zostajemy dłużej w miejscach które nam się podobają, jedziemy dalej gdy tego wymaga sytuacja.
Korzystamy z lokalnych środków transportu, czy to autobusu, dachu ciężarówki, auto stopu, czy pociągu, bo każdy transport jadący do celu jest dobry. Wychodzimy z założenia, że poznać kraj można tylko zachowując się tak jak jego mieszkaniec, korzystając z miejsc gdzie zatrzymuje sie na nocleg, sposobów w jaki podróżuje, jadając w jego restauracjach i bawiąc się na rodzimych fiestach.

Jesteśmy u siebie więc doskonale znamy miejsca turystyczne gdzie zwiedzającego „wyciska się” z pieniędzy jak limonkę podsuwając podrobioną cepelię, czy przebierając tubylca za przedstawiciela dzikiego plemienia. Z nami nie pozwiedzasz „po japońsku” klikając szybko kilka zdjęć i pędząc do następnej atrakcji klimatyzowanym autobusem.

Organizujemy wyprawy nie tylko dla małych grup, ale również klientów indywidualnych, każdego kto jest „młody duchem” i ma pasję poznania. Nie musisz już się martwić, że nie masz towarzysza podróży, bo on jest już tu w Peru.  Pozwala to zaoszczędzić pieniądze i ułatwia wyjazd.

Zapraszamy do przejrzenia naszej strony, która jest przygotowana w taki sposób, aby każda zakładka wyjasniała sposób w jaki podróżujemy, miejsca które możemy zobaczyć i propozycje tras. Zakładki poziome udzielają podstawowych informacji o Peru, sposobie przygotowania się do podróży, oraz ułatwiają kontakt z nami.


Rozmowa i poznanie drugiego człowieka stanowi jedną z podstaw naszych podróży, także zapraszamy do zrobienia tego co najważniejsze, uczynienia pierwszego kroku przyszłej przygody i kontaktu z nami, choćby internetowego.
Zespół peruexpedicion

CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Peru NieruchomościRadiowy Klub Obieżyświata1Kawa z PeruKochamyPeruTripCONNECTRadio Koszalin