Peru Expedicion

WITAMY W PERU

Zadzwoń do nas przez Internet, Whats'up/Viber/Signal +51 945-742-792
                    Gadu-Gadu
Aktualnie w Limie jest: Sunday, 05-07-2020, godz. 07:43   •   Zbieramy grupy na tą jesień i zimę do Peru i Kolumbii.   •   Przebukuj loty lub bilety od października tego roku i na kolejne miesiące.   •   Obecnie zbieramy chętnych na Peru: październik/listopad/grudzień i Kolumbię: grudzień/styczeń/luty/marzec   •   Mamy wolne miejsca! Małe grupy i lokalnego przewodnika!

Zaplanuj odbiór z lotniska

Wyprawa do Peru samolotem? Chcesz zwiedzać na własną rękę, odwiedzić rodzinę lub wziąć udział w targach biznesowych?  Na pewno wylądujesz w Limie na lotnisku w Callao, najbardziej niebezpiecznej części miasta. Niestety zła sława tego miejsca jest powszechnie znana i opisana na wielu blogach i forach internetowych. Na lotnisku w Limie jest tylko jeden autobus wiozący turystów do Miraflores lub Barranco. Nie  ma żadnego innego publicznego transportu, który mógłby Cię zabrać w inne części miasta.

Lądując tutaj na końcu świata z bagażem podróżnym masz wybór, albo skorzystać z drogich taksówek lotniskowych, albo z jednego autobusu prywatnego, który kursuje tylko na trasie do Miraflores. Możesz też zamówić sobie taksówkę z hotelu w którym masz zamiar się zatrzymać, ale wtedy cena za kurs jest podobna lub ciut wyższa od taksówek lotniskowych.

Nie poleca się wychodzić po za teren lotniska i szukać taksówki "z ulicy", bez języka hiszpańskiego, a już zwłaszcza po zmroku, bo może skończyć się to tragicznie. Natomiast z dużym bagażem nie wpuszczą Was do miejskich prywatnych busików, które bez żadnego rozkładu jazdy krążą po ulicach Limy.
Lotnisko
                                                                                    Lotnisko im Jorge Chaveza w Limie/Callao
Dlatego też proponujemy Wam bezpieczny odbiór z lotniska. Nasz kierowca będzie na Was czekał na lotnisku i zawiezie Was bezpośrednio do miejsca zakwaterowania. Dodatkowo możemy dla Was zrobić rezerwację hotelu, nasz przewodnik może towarzyszyć Wam w pierwszych chwilach w Peru, pokazać miasto, pomóc wymienić pieniądze i udzielić porad.

Wydaje nam się, że pomoc rodaka w pierwszych momentach na peruwiańskiej ziemi może być nieoceniona. Rozumiemy zmęczenie podróżą, różnice czasu i potrzebną aklimatyzację. Zdajemy sobie sprawę z zagubienia, latynoskiego chaosu i braku znajomości języka.

Dlatego nie ryzykuj i nie oszczędzaj na bezpieczeństwie! Zaufaj nam i pozwól sobie pomóc, aby ta magiczna podróż po kraju Inków już od pierwszego momentu była udana. Do zobaczenia w Limie!


Skype: marcingryf                                                   Tel: +51 945-742-792 (Whats`up/Viber)                                 E-mail: info@peruexpedicion.com
 
CURRENCY RATES
Powered by ExchangeRates.org.uk
Mapa
Radiowy Klub Obieżyświata1Peru NieruchomościKawa z PeruTripCONNECTKochamyPeruRadio Koszalin