+48 501 751 956

 • facebook
 • instagram
 • youtube

Peru wycieczki indywidualne

Peru na własną rękę

Ułożymy Wam plan trasy po Peru, zrobimy konsultacje przez internet, a na czas podróży dostaniecie "telefon do przyjaciela".

3

Jesteśmy dla każdego, kto lubi podróżować bez klasycznego biura podróży. Uważamy jednak, że wszędzie gdzie jedziemy warto zasięgnąć opinii lokalnego przewodnika. Po pierwsze dlatego, że to olbrzymia kopalnia wiedzy, o danym kraju, zachowaniu, zwyczajach i dostępnych atrakcjach. Takiej wiedzy nie znajdziecie w książkowych  przewodnikach, czy na internetowych blogach. Po drugie i najważniejsze  to kwestia zapewnienia bezpieczeństwa, bo nikt inny jak mieszkaniec tego kraju nie wie lepiej o aktualnych zagrożeniach, nieuczciwych policjantach, napaściach na autobusy, turystów, lokalnych protestach.

Peru wycieczki, Maczu Pikczu, wyprawa do Peru, Peru atrakcje – różne hasła wpisywaliście w wyszukiwarkę, aby przygotować swoje Peru wakacje. Mimo, że możecie sobie wybrać jedną z naszych wypraw i dołączyć do grupy, to wielu z Was z różnych względów woli jechać samemu. Rozumiemy to i cieszymy się z tego bardzo, bo wiemy, że nic nie sprawia takiej satysfakcji jak przygotowania do własnej wyprawy. Dla tych z Was, którzy mają doświadczenie, znają język hiszpański i nie chcą jechać w grupie przygotowaliśmy ofertę która pomoże Wam w samotnej podróży.

Proponujemy Wam przygotowanie, własnego, indywidualnego planu trasy, według Waszych preferencji.  To bardzo proste: napiszcie do nas kiedy i w ile osób chcecie przyjechać do Peru i co chcecie zobaczyć, a my ułożymy Wam plan podróży wedle którego pojedziecie sami.

Obiecujemy, że nasza propozycja będzie zawierać aktualne ceny, wszystkich atrakcji, cen biletów, przejazdów z miejsca na miejsce, taksówek i wszystkiego co będzie Was interesować. Polecimy Wam tanie „miejscówki”, hostele w centrum miast gdzie zatrzymujemy się ze swoimi grupami, wyjaśnimy w jaki sposób organizować sobie zwiedzanie atrakcji, na co zwracać uwagę, żeby nie zostać oszukanym.

Dodatkowo do czasu Waszego przyjazdu przeprowadzimy konsultacje internetowe, porozmawiamy przez Skypa o Waszej podróży, omówimy plan trasy, przygotujemy packlistę rzeczy do zabrania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jak by tego było mało, to na czas podróży możemy zapewnić Wam „telefon do przyjaciela”, czyli możliwość zadzwonienia do nas z trasy gdybyście mieli problemy. Mało?!

Możecie spotkać się z nami bezpośrednio w Limie. Przez jeden dzień nasz przewodnik oprowadzi Was po mieście, udzieli porad,pomoże wymienić pieniądze, nauczy jak unikać kłopotów i rozmawiać z policją.

Wierzcie nam, że jest to najlepsza oferta dla każdego kto chce zwiedzać Peru samemu. Warto jest mieć kogoś, tu na końcu świata w swych pierwszych momentach po wylądowaniu kto „ogarnia” wszystko i na kim można polegać.

Oferujemy przygotowanie własnego planu trasy, który będzie zawierał:
 • całą logistykę: jak, skąd, dokąd, czym i o której godzinie,
 • wszystkie aktualne ceny w tym przejazdów, biletów wstępu, noclegów, etc..
 • sposoby realizacji atrakcji,
 • polecane przez nas miejsca noclegowe, hotele i hostele,
 • packlistę rzeczy przydatnych do zabrania,
 • konsultacje internetowe do czasu przyjazdu,
 • awaryjny numer telefonu (po uzgodnieniu),
 • pomoc przy odbiorze z lotniska

Wystarczy do nas napisać. Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie, bo nie warto. Wszystko możemy omówić z Wami w bezpośredniej rozmowie, aby lepiej zrozumieć Wasze oczekiwania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Sidebar