Peru wycieczki indywidualne
Ułożymy Wam plan trasy po Peru, zrobimy konsultacje przez internet, a na czas podróży dostaniecie "telefon do przyjaciela".




Jesteśmy dla każdego, kto lubi podróżować bez klasycznego biura podróży. Uważamy jednak, że wszędzie gdzie jedziemy warto zasięgnąć opinii lokalnego przewodnika. Po pierwsze dlatego, że to olbrzymia kopalnia wiedzy, o danym kraju, zachowaniu, zwyczajach i dostępnych atrakcjach. Takiej wiedzy nie znajdziecie w książkowych przewodnikach, czy na internetowych blogach. Po drugie i najważniejsze to kwestia zapewnienia bezpieczeństwa, bo nikt inny jak mieszkaniec tego kraju nie wie lepiej o aktualnych zagrożeniach, nieuczciwych policjantach, napaściach na autobusy, turystów, lokalnych protestach.
Peru wycieczki, Maczu Pikczu, wyprawa do Peru, Peru atrakcje – różne hasła wpisywaliście w wyszukiwarkę, aby przygotować swoje Peru wakacje. Mimo, że możecie sobie wybrać jedną z naszych wypraw i dołączyć do grupy, to wielu z Was z różnych względów woli jechać samemu. Rozumiemy to i cieszymy się z tego bardzo, bo wiemy, że nic nie sprawia takiej satysfakcji jak przygotowania do własnej wyprawy. Dla tych z Was, którzy mają doświadczenie, znają język hiszpański i nie chcą jechać w grupie przygotowaliśmy ofertę która pomoże Wam w samotnej podróży.
Proponujemy Wam przygotowanie, własnego, indywidualnego planu trasy, według Waszych preferencji. To bardzo proste: napiszcie do nas kiedy i w ile osób chcecie przyjechać do Peru i co chcecie zobaczyć, a my ułożymy Wam plan podróży wedle którego pojedziecie sami.
Obiecujemy, że nasza propozycja będzie zawierać aktualne ceny, wszystkich atrakcji, cen biletów, przejazdów z miejsca na miejsce, taksówek i wszystkiego co będzie Was interesować. Polecimy Wam tanie „miejscówki”, hostele w centrum miast gdzie zatrzymujemy się ze swoimi grupami, wyjaśnimy w jaki sposób organizować sobie zwiedzanie atrakcji, na co zwracać uwagę, żeby nie zostać oszukanym.
Dodatkowo do czasu Waszego przyjazdu przeprowadzimy konsultacje internetowe, porozmawiamy przez Skypa o Waszej podróży, omówimy plan trasy, przygotujemy packlistę rzeczy do zabrania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jak by tego było mało, to na czas podróży możemy zapewnić Wam „telefon do przyjaciela”, czyli możliwość zadzwonienia do nas z trasy gdybyście mieli problemy. Mało?!
Możecie spotkać się z nami bezpośrednio w Limie. Przez jeden dzień nasz przewodnik oprowadzi Was po mieście, udzieli porad,pomoże wymienić pieniądze, nauczy jak unikać kłopotów i rozmawiać z policją.
Wierzcie nam, że jest to najlepsza oferta dla każdego kto chce zwiedzać Peru samemu. Warto jest mieć kogoś, tu na końcu świata w swych pierwszych momentach po wylądowaniu kto „ogarnia” wszystko i na kim można polegać.
- całą logistykę: jak, skąd, dokąd, czym i o której godzinie,
- wszystkie aktualne ceny w tym przejazdów, biletów wstępu, noclegów, etc..
- sposoby realizacji atrakcji,
- polecane przez nas miejsca noclegowe, hotele i hostele,
- packlistę rzeczy przydatnych do zabrania,
- konsultacje internetowe do czasu przyjazdu,
- awaryjny numer telefonu (po uzgodnieniu),
- pomoc przy odbiorze z lotniska
Wystarczy do nas napisać. Nie oszczędzajcie na bezpieczeństwie, bo nie warto. Wszystko możemy omówić z Wami w bezpośredniej rozmowie, aby lepiej zrozumieć Wasze oczekiwania i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!