+ 51 950 829 369

  • facebook
  • youtube
  • instagram

Peru samochodem

Vip Travel Samochodem

Podróżowanie po Peru prywatnym samochodem z kierowcą w zamkniętej grupie. Lepiej się nie da.

Dla tych co lubią więcej komfortu i prywatności mamy ofertę podróży wygodnym prywatnym samochodem po Peru.
Vip Travel to propozycja wyjazdu przygodowego o wyższym standardzie podróży z naszym kierowcą/przewodnikiem w cenie klasycznej wycieczki z biura podróży. Naprawdę można podróżować wygodnie i za normalne pieniądze.

Oferujemy bardzo wygodne samochody tylko do Waszej dyspozycji z kierowcą mówiącym po polsku, który zna Peru jak mało kto.
W wersji komfortowej w samochodzie są tylko 4 wolne miejsca i przestrzeń na Wasze bagaże. Auto jest wyposażone we wszystko co potrzebne, aby wygodnie i bezstresowo zwiedzać ten piękny kraj. Możemy odebrać Was z każdego miejsca w Peru lub w takie miejsce zawieść.

W wersji standardowej mamy busy i przestrzeń zamkniętą tylko dla Waszej grupy. Co się dzieje w Peru zostaje w Peru.

Jeżeli lubicie standard z biura podróży to Vip Travel jest jeszcze lepsze. Unikacie zwiedzania w towarzystwie dużej ilości osób, zatrzymujecie się tam gdzie chcecie i na jak długo chcecie, zwiedzacie tylko to co Wam się podoba i podczas podróży możecie zmienić plany.
Dodatkowo cieszycie się większą dyskrecią i prywatnością i unikacie problemów związanych z wynajęciem samochodu, ruchem ulicznym, policją i ubezpieczeniem. To moją być Wasze wymarzone wakacje, więc oddajcie się zwiedzaniu, a my zajmiemy się resztą.
 
Dysponujemy nowymi, przestronnymi i bardzo wygodnymi samochodami, które zadowolą każdego podróżnika.
Mamy też ubezpieczenie komunikacyjne od następstw nieszczęśliwych wypadków i polskojęzycznego kierowcę co jest rzadkością i dodatkowym atutem. Podróżowanie pod opieką Polaków którzy tu mieszkają i opowiadają o tym kraju jest doświadczeniem bezcennym i jedynym w swoim rodzaju.
Nasza propozycja jest idealna dla par, na miesiąc miodowy, dla  rodzin z dziećmi i małych grup znajomych. Jeżeli do tej pory jeździliście z biurami podróży to zamiencie to na Vip Travel po Peru, a na pewno nie będziecie żałować.
Sidebar